Мобільний Х-банер є різновидом банерних стендів натяжного типу, який призначений для установки в приміщеннях і належить до категорії малих рекламних стендів. Х-банер — це найбільш зручний і порівняно недорогий рекламний інструмент. Цей різновид масової реклами користується популярністю у рекламодавців. І причиною цього є проста конструкція в поєднанні з невеликою вартістю.

Зібрати Х-банер можна всього за 20-30 секунд без спеціальних знань і навичок. За рахунок легкості транспортування і збірки, Х-банер є саме тим видом виносної реклами, яка може бути використана в потрібному місці в потрібний час. Дану конструкцію успішно можна використовувати не лише як рекламний носій товарів чи послуг, а й як елемент в оформленні виставки, або в якості методичного інструменту для забезпечення навчального процесу.

В залежності від Ваших потреб, Х-банери можуть бути різного розміру, залежно від цілей та умов їх розміщення. Х-банер — відмінне рішення для проведення акцій, презентацій, орієнтира покупців в торгових центрах, на виставках тощо.

латексний друк, Latexdruk, екологічний друк, екологічно чистий друк, широкоформатний друк, Україна, Чернівці, латекс-друк, купити, замовити, широкоформатний друк, друк на оракалі, друк наклейок, друк на банері, друк вивісок, зовнішня реклама, штендер, вивіска, спотикач, друк на тканині синтетичній та натуральній, друк на будівельній сітці, друк на банерній тканині, друк на банерній сітці, друк на штучній шкірі, друк на папері, друк на синтетичному папері, друк на самоклеючій плівці, друк на перфорованій віконній плівці, Х-банер, павук, реклама на банері, кухонні «фартухи», оформлення стіни на кухні, нанесення зображення на композит, нанесення зображення на пластик ПВХ, нанесення зображення на скло, мимохід, латексная печать, экологическая печать, экологически чистая печать, широкоформатная печать, Украина, Черновцы, латекс-печать, купить, заказати, печать на оракале, печать наклеек, печать на баннере, печать вывесок, наружная реклама, штендер, вывеска, спотыкач, печать на строительной сетке, печать на баннерной ткани, печать на баннерной сетке, печать на искусственной коже, печать на бумаге, печать на синтетической бумаге, печать на самоклеющейся пленке, печать на перфорированной оконной пленке, Х-баннер, паук, реклама на баннере, кухонные «фартуки», оформление стены на кухне, нанесение изображения на композит, нанесение изображения на пластик ПВХ, нанесение изображения на стекло, мимоход.

X-Банер

LATEX-друк - Латексний друк в м. Чернівці