Мобільний Х-банер є різновидом банерних стендів натяжного типу, який призначений для установки в приміщеннях і належить до категорії малих рекламних стендів. Х-банер — це найбільш зручний і порівняно недорогий рекламний інструмент. Цей різновид масової реклами користується популярністю у рекламодавців. І причиною цього є проста конструкція в поєднанні з невеликою вартістю.

Зібрати Х-банер можна всього за 20-30 секунд без спеціальних знань і навичок. За рахунок легкості транспортування і збірки, Х-банер є саме тим видом виносної реклами, яка може бути використана в потрібному місці в потрібний час. Дану конструкцію успішно можна використовувати не лише як рекламний носій товарів чи послуг, а й як елемент в оформленні виставки, або в якості методичного інструменту для забезпечення навчального процесу.

В залежності від Ваших потреб, Х-банери можуть бути різного розміру, залежно від цілей та умов їх розміщення. Х-банер — відмінне рішення для проведення акцій, презентацій, орієнтира покупців в торгових центрах, на виставках тощо.

LATEX-друк - Латексний друк в м. Чернівці