Широкоформатний друк — це яскраве оформлення торгівельних майданчиків, масштабні рекламні акції, стильний і неповторний дизайн інтер’єрів, оформлення транспортних засобів. За допомогою широкоформатного друку Ви зможете реалізувати безліч проектів. Звертайтесь до нас — ми виготовимо для Вас необхідну рекламну чи інформаційну продукцію з якісних матеріалів.

Для широкоформатного друку нами використовуються стійкі до сонячних променів чорнила. Наш досвід у сфері широкоформатного друку дає можливість своєчасно виконувати Ваші рекламні потреби і гарантує високі результати. Ми користуємось перевіреними технологіями і якісними матеріалами. Наші досвідчені і відповідальні співробітники допоможуть втілити в життя Ваші бажання.

У нас індивідуальний і комплексний підхід до кожного замовлення. Наші фахівці чітко і злагоджено працюють над Вашим проектом. Ось чому широкоформатний друк варто замовляти саме у нас!

Наші роботи:

латексний друк, Latexdruk, екологічний друк, екологічно чистий друк, широкоформатний друк, Україна, Чернівці, латекс-друк, купити, замовити, широкоформатний друк, друк на оракалі, друк наклейок, друк на банері, друк вивісок, зовнішня реклама, штендер, вивіска, спотикач, друк на тканині синтетичній та натуральній, друк на будівельній сітці, друк на банерній тканині, друк на банерній сітці, друк на штучній шкірі, друк на папері, друк на синтетичному папері, друк на самоклеючій плівці, друк на перфорованій віконній плівці, Х-банер, павук, реклама на банері, кухонні «фартухи», оформлення стіни на кухні, нанесення зображення на композит, нанесення зображення на пластик ПВХ, нанесення зображення на скло, мимохід, латексная печать, экологическая печать, экологически чистая печать, широкоформатная печать, Украина, Черновцы, латекс-печать, купить, заказати, печать на оракале, печать наклеек, печать на баннере, печать вывесок, наружная реклама, штендер, вывеска, спотыкач, печать на строительной сетке, печать на баннерной ткани, печать на баннерной сетке, печать на искусственной коже, печать на бумаге, печать на синтетической бумаге, печать на самоклеющейся пленке, печать на перфорированной оконной пленке, Х-баннер, паук, реклама на баннере, кухонные «фартуки», оформление стены на кухне, нанесение изображения на композит, нанесение изображения на пластик ПВХ, нанесение изображения на стекло, мимоход.

Вивіска

Компанія Латекс Друк запрошує дизайн-студії, салони шпалер, магазини декору та меблеві фірми до взаємної співпраці.

Наша спеціалізація — це виготовлення фотошпалер, репродукцій картин на полотні, скло-панелей, кухонних фартухів, фасадів шаф-купе.

Діє гнучка система знижок!!!

LATEX-друк - Латексний друк в м. Чернівці