Більшість із нас використовує кухню не тільки як місце для приготування їжі. Тут відбуваються дружні зустрічі, приємні посиденьки, чаювання тощо. На кухні з ароматної чашки кави розпочинається ранок, а закінчується день за вечерею в дружному сімейному колі. Саме тому до оформлення кухні потрібно ставитись відповідально і серйозно, створюючи затишну і теплу атмосферу. Найпершим кроком до досягнення цієї мети є правильний дизайн кухні.

Вважається, що найбільш важливим елементом в оформленні кухні є робоча зона між навісними шафами та стільницею. За традицією ця поверхня завжди декорувалась керамічною плиткою. Такий «фартух» має традиційний і привабливий вигляд. Водночас, є більш сучасне рішення для оформлення цього робочого простору — це скляні «фартухи» для кухні. Вони ідеально підходять для створення сучасного інтер’єру. В якості фону такого «фартуха» Ви можете використати свою улюблену фотографію, авторський малюнок або будь-яке інше тематичне зображення. Створюючи дизайн кухні з використанням скляних «фартухів», Ви підкреслите свою індивідуальність і тонке почуття стилю.

«Фартухи» для кухні зі скла мають цілий ряд переваг щодо якості і зручності в обслуговуванні, а саме:

  • скляним «фартухом» можна покрити всю поверхню стіни. Такі панелі легко обслуговувати, вас більше не будуть дратувати шви, які накопичують бруд і мікроби. Залишки жиру не заб’ються у важкодоступні місця;
  • скляні «фартухи» можуть мати різноманітні забарвлення. Ми нанесемо на поверхню «фартуха» будь-яке обране Вами зображення. Завдяки технології латексного друку, картинка буде не лише насичена, яскрава і довговічна, а й екологічно безпечна, що є вкрай важливим для житлових приміщень, а особливо, для кухні;
  • виготовляються «фартухи» для кухні з якісного загартованого скла і мають велику міцність;
  • після монтажу Ви відразу зможете користуватися кухнею.

Також ми пропонуємо нанесення будь-яких зображень на Шафи-купе!

Для виготовлення скляних кухонних «фартухів» та шаф-купе, ми використовуємо високоякісні і екологічно чисті матеріали. Звертайтесь до нас і наші висококваліфіковані фахівці допоможуть втілити Ваші мрії в життя.

LATEX-друк - Латексний друк в м. Чернівці